Jesteś tutaj: REALIZACJE REALIZACJA 12

REALIZACJA 12

Projekt realizacji oświetlenia LED sufitu podwieszanego wykonaliśmy jedną z najlepszych jakościowo taśm LED opartych o diody firmy OSRAM. Charakteryzującymi się nie tylko wysokim współczynnikiem oddawania barw CRI, ale i bardzo dużą jasnością świecenia.

W tego typu realizacjach istotne jest zastosowanie bardzo dobrych jakościowo produktów, nie tylko ze względu na podwyższoną żywotność, ale i bardzo utrudniony montaż czy wymianę uszkodzonego elementu. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepsza taśma długo nie podziała bez odpowiedniego zasilacza. Dlatego postawialiśmy na rozwiązania firmy Mean Well, wykorzystując zasilanie dedykowane dla taśm LED, które wrażliwe są na skoki napięcia, dlatego ważne jest, aby miały stabilne źródło zasilania.

W tej realizacji uzyskaliśmy bardzo duża ilość lumenów. Dzięki temu oświetlenie z powodzeniem zapewnia funkcjonalność oświetlenia głównego, a dla większego komfortu użytkowników całością sterować możemy za pomocą pilota pozwalającego na ustawienie odpowiedniego natężenia światła do danej sytuacji.

Na potrzeby oświetlenia nocnego umieściliśmy profil led w półce nad telewizorem, a użytkownicy mogą dowolnie zmieniać pełną gamę kolorów oraz regulować natężenie światła wedle uznania.
Kilka punktów świetlnych na ścianach sufitach czy nad stołem o odpowiedniej temperaturze barwowej pozwoliło na podkreślenie nowoczesnego designu wnętrza.

Realizacja mogła przebiec sprawnie, ponieważ inwestor zgłosił się do nas na etapie ustaleń z projektantem wnętrz, dlatego mogliśmy podjąć również ustalenia z wykonawcą wnętrz czy firmą wykonującą meble. Dlatego tak ważne jest, aby zgłosić się do nas przed rozpoczęciem prac remontowych, aby wspólnie dobrać odpowiednią koncepcję i plan działania.