Jesteś tutaj: NASZA OFERTA Systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy

Systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy

W PROBAJS dobierzemy rozwiązania do Państwa oczekiwań i wymaganego poziomu bezpieczeństwa nie zależnie czy zabezpieczamy jedno pomieszczenie, czy cały biurowiec do każdej realizacji pochodzimy indywidualnie. Oferujemy również systemy rejestracji czasu pracy. Dobierzemy, doradzimy i zamontujemy rozwiązania dla klientów indywidualnych i firm.

 

 

 

 

Okablowanie dla kontroli dostępu

Czytniki kart i breloków, klawiatury szyfrowe, kontrolery rejestracji czasu pracy te wszystkie urządzenia wymagają odpowiednich przewodów oraz odpowiednio dobranego zasilania. Ważnym elementem jest poprawne rozplanowanie okablowania kontroli dostępu tak, aby przewody nie były prowadzone równolegle z przewodami prądowymi, by uniknąć zakłóceń i niestabilnej pracy systemu. Należy też przewidzieć okablowanie dla elementów wykonawczych takich ja zwory magnetyczne elektrozamki czy przyciski wyjścia. Dobrze zaplanowana instalacja pozwali na poprawny montaż większości dostępnych systemów kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy na rynku.

 

 

 

Kontrola dostępu dostosowana do potrzeb

Kontrola dostępu ma za zadanie zabezpieczyć pomieszczenia miejsca czy tereny przed niepowołanymi osobami. Dzisiejsze rozwiązania oferują od prostych klawiatur numerycznych, czytników kart po zaawansowane systemy rozpoznawania głosu, czytników linii papilarnych tęczówki oczu czy nawet ludzkie DNA. W okresie ostatnich kilku lat zyskały popularność czytniki linii papilarnych, które to montowane są również w telefonach, laptopach czy domofonach, technika zmierza jednak w kierunku rozpoznawania twarzy analizy ruchu ciała oraz innych charakterystycznych cech człowieka.

 

 

 

Odpowiedni elektrozaczep w kontroli dostępu

Kontrola dostępu spotykana jest nie tylko w drzwiach do serwerowni czy biura, ale tez w drzwiach ewakuacyjnych, tego typu rozwiązania wymagają odpowiedniego podejścia, począwszy od zastosowania elektrozaczepu z odpowiednim certyfikatem dopuszczającym do zastosowania w drzwiach ewakuacyjnych. Tego typu rozwiązania nie ulegają zblokowaniu pod naporem drzwi, zapewniając odblokowanie w przypadku paniki.