Jesteś tutaj: NASZA OFERTA Systemy sygnalizacji włamania i napadu

Systemy sygnalizacji włamania i napadu

Licencja policji — kwalifikowany pracownik zabezpieczeń

Jak w każdej branży nie wystarczy tylko potrafić zamontować i skonfigurować dany system.  Należy posiadać jeszcze stosowne uprawnienia potwierdzającą daną wiedzę i umiejętności. W PROBAJS mamy stosowne uprawnienia, które nie tylko uwiarygodniają nas na rynku instalacyjnym, bo przecież nie może wykonywać zabezpieczenia jubilera pierwszy lepszy instalator systemu alarmowego, ale i daje Państwu gwarancje na wiarygodne i rzetelne podejście firmy w ochronie mienia.

 

 

Projekt i koncepcja alarmu

System alarmowy to bariera dla włamywaczy, ale też element bezpieczeństwa dlatego traktowanie go niejednostkowo jest swoistym błędem. Każdy system alarmowy wymaga analizy i projektu jeśli chcemy, aby faktycznie zabiezpieczał nasze mienie, a nie tylko był psychicznym poczuciem bezpieczeństwa inwestora i kilkoma stówkami dla niekompetentnego instalatora. Projektowanie systemów SSWiN — systemów sygnalizacji włamania i napadu nie tylko wymaga wiedzy z dziedzin elektryczności, ale tez szczegółowej wiedzy zakresu działania czujników i elementów sterujących. Rzetelne podejście do oceny ryzyka oraz dobranie optymalnych rozwiązań do potrzeb fizycznych i ekonomicznych to podstawa każdego systemu zatem instalatorzy udzielający wycen telefonicznie za gotowy system alarmowy to kuriozalna sytuacja, która nie powinna mieć miejsca tak samo, jak elektryk który rozprowadza okablowanie w pierwsze lepsze miejsce.

 

 

 

Okablowanie systemu alarmowego

Każde urządzenie wymaga specyficznego okablowania, źle dobrane zwłaszcza w systemach alarmowych nie tylko może powodować problemy w działaniu, ale i zwiększenie występowania fałszywych alarmów, a ma to często miejsce między innymi przy użyciu tzw. skrętki dla obwodów alarmowych, gdzie występuje cyfrowa komunikacja. W efekcie klient zyskuje okablowanie, które przyniesie więcej nerwów niż pożytku systemu.

 

 

 

Automatyka domu oparta o system alarmowy

Systemy alarmowe umożliwiają również realizacje prostej automatyki budynków np. sterowanie roletami, nawadnianiem czy oświetlenie to tylko niektóre funkcje, jakie oferują nam centrale z rodziny Integra. Kupując więc dobry system alarmowy, zyskujemy dużo więcej niż tylko alarm, dlatego tak ważne jest, abyście Państwo zgłosili się do nas już na etapie zakupu działki, zanim zaczną się prace. Pozwoli to nam na przewidzenie przepustów w fundamentach po ustalenie koncepcji dla przyszłego budynku, gdy powstaną już mury.

 

 

 

Szkolenie z obsługi systemu alarmowego

Nasi klienci nie dostają tylko faktury, kartki z hasłem do systemu, ale i pełnowartościowe szkolenie z obsługi i zarządzania systemem. Dzięki temu użytkownicy szybko opanowują codzienną podstawową obsługę swojego systemu alarmowego.

 

 

 

Gwarancja na  alarm

Nawet najlepsze urządzenie może ulec awarii nasi klienci nie muszą się jednak martwic, bo nie tylko mają gwarancje na produkt, ale również na usługę, przez co diagnostyka opisy usterki wysyłka do producenta czy ponowny montaż, wykonywane są nieodpłatnie w ramach kompleksowej usługi, a kiedy już gwarancja dobiegnie końca, zapewniamy również serwis pogwarancyjny.