Jesteś tutaj: NASZA OFERTA Domofony i wideodomofony

Domofony i wideodomofony

Wykonujemy kompleksowe systemy instalacji domofonowych i wideodomofonowych, jak również klawiatur dostępu, unifonów, czytników kart i innych urządzeń teletechnicznych w zakresie:


• projektowania
• montażu
• serwisu
• modernizacji
• doradztwa
• audytów

Rozwiązujemy także nietypowe miejsca montażu, niestandardowe oczekiwania bądź integracje systemów domofonowych i wideodomofonowych ze sterowaniem automatyką bramową, kamerami i innymi urządzeniami. Funkcje takie jak podgląd, rozmowa i otwieranie furtki przez telefon z dowolnego miejsca na ziemi to dla nas nie problem.

 

 

 

 

Odpowiedni dobór okablowania

Jednym z kluczowych elementów systemów domofonowych i wideodomofonowych jest okablowanie, które spełnić musi kryteria, jakie stawiają coraz nowocześniejsze wideodomofony.
Często jednak napotykamy nie tylko na przeprowadzony pierwszy lepszy kabel, jaki instalator miał pod ręką z reguły z niewystarczającą ilością żył co zamiast kabla, przewód w izolacji nieodpowiedniej do ziemi. Daje nam to niemal pewność, że kiedy już urządzimy swój wymarzony ogród, ułożymy kostkę brukową przed wejściem, to czekać nas będzie dewastacja tego wszystkiego, bo nasz domofon przestanie działać, wyniku okablowania, które zgniło w ziemi. Niepoprawnie wykonana instalacja domofonowa to najczęstsza przyczyna usterek, jaką napotykamy w PROBAJS wzywani do serwisu istniejących instalacji domofonowych.
okablowanie domofonu

 

 

 

Przygotowanie ogrodzenia


Bardzo ważnym etapem jest przygotowanie ogrodzenia pod domofon czy wideodomofon  szczególnie przy murowanych słupkach.
W których należy przygotować przepusty, przez które w przyszłości zostanie wprowadzone okablowanie, często też na tym etapie osadza się puszki montażowe dla paneli podtynkowych czy zintegrowanych ze skrzynką na listy. Ważne więc jest, aby zanim zacznie się budowa ogrodzenia, skontaktować się w pierwszej kolejności z PROBAJS pomięcie tego etapu skończy się może kuciem nowo powstałych słupków, czy chociażby usuwaniem fugi w celu wprowadzenia okablowania.

przygotowanie ogrodzenia pod domofon

 

 

 

Systemy szyte na miarę

Otwieranie bramy z poziomu domofonu czy przycisk wyjścia ułatwiający wypuszczenie gości z posesji to niemal standard naszych instalacji domofonowych i wideodomofonowych.
Każdy system dostosowujemy do Państwa potrzeb otwarcie furtki, automatyczne zapalenia oświetlenia na czas dojścia do domu czy dodatkowa sygnalizacja dźwiękowa na ogrodzie przydatna w letnie dni, to dla nas żaden problem. W PROBAJS dobierzemy rozwiązanie od prostego otwierania furtki po zaawansowane sterowania i przekierowania połączeń na telefon, jakie oferują wideodomofony IP.

instalacje domofonowe wideodomofonowe projekt wykonastwo

 

 

 

Gwarancja na usługę

Naszym klientom nie tylko oferujemy sprawdzone rozwiązania domofonowe, ale i też w razie awarii zapewniamy pomoc przy diagnostyce domofonów i wideomofonów. Przez co klient nie zostanie sam z pozorną gwarancją producenta.
Należy pamiętać, że nie wszystkie firmy oferują gwarancje na swoje usługi, w efekcie na pytanie klienta o gwarancje zasłaniają się gwarancją producenta domofonu, ale przecież jeśli twój domofon przestanie działać, to ktoś musi zdiagnozować wstępnie usterkę, zdemontować urządzenie, wypełnić formularz serwisowy, zapakować, zamówić kuriera i wysłać do serwisu producenta. Następnie po naprawie ponownie zamontować domofon i uruchomić cały system. Cała ta procedura wymaga nie tylko wiedzy, ale i pochłania sporo czasu. Z opinii klientów wynika, że często przy awarii ich urządzenia pozostawali zdani na łaskę instalatora, który albo nie odbierał telefonu, albo po łaskawym przyjeździe obciążył klienta kosztami swojej obsługi gwarancyjnej. Tłumacząc, że gwarancja jest producenta, a on tylko montuje urządzenia i jak mówił przy montażu o gwarancji, to miał na myśli tą producenta. W PROBAJS zapewniamy od 12 do 24-miesięcy gwarancji na nasze kompleksowe usługi a przez co diagnostykę, opis usterki transport i pakowanie, kontakt z serwisem producenta oraz ponowny montaż i uruchomienie nie obciążamy kosztami klienta, dzięki temu budzimy tak wielkie zaufanie na rynku instalatorów domofonów i wideodomofonów a klient może na nas liczyć w okresie gwarancyjnym, ale i również, kiedy jego gwarancja minie, zawsze może zwrócić się do nas o pomoc w sprawie serwisu pogwarancyjnego.

 

 

 

Sprawdzone marki domofonów i wideodomowofnów

Rozwój techniki spowodował istny szał na rynku domofonowym w natłoku firm oferujących produkty trudno rozróżnić te godne zaufania. W PROBAJS opieramy się o rozwiązania sprawdzonych producentów takich jak ACO, VIDOS, BCS zapewniając naszym klientom systemy, które zapewniają prace na długie lata.

 

 

 

Zapewniamy pełną opiekę serwisową

 

Serwis i naprawa urządzeń w ramach usług serwisowych świadczonych przez naszą firmę realizowana jest na terenie całego kraju. Dzięki bogatemu doświadczeniu zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną sprzętu.

serwis naprawa napędów bram